KONST / Litografier / Färglitografi 12113108
nr 1211 3108
Ingrid Roth
(f. 1958), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 138/290. Motivet: 28x36 cm
Ingrid Roth, svensk bildkonstnär född 1958.
måndag 22 oktober 2018
kl 20:02:58
22 okt